Головна » 2018 » Листопад » 7 » Наукова робота викладачів кафедри
17:30
Наукова робота викладачів кафедри

Результати своєї кількарічної наукової роботи викладачі кафедри презентували на VII Міжнародній науково-технічній конференції "Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології в контексті Євроінтеграції", яка відбулася 6-7 листопада у м. Києві на базі Національного університету харчових технологій. Проведення конференції було направлене на представлення здобутків науковців та ознайомлення з ними експертів харчової промисловості і промислової біотехнології, на розширення тематики наукових проектів з метою подальшої співпраці фахівців у світовому науковому просторі.

Нашими викладачами була представлена доповідь у секції "Промислова біотехнологія, процеси та апарати харчової, мікробіологічної та фармацевтичної промисловості" на тему "Споживчі властивості ферментованих молочних продуктів".

Споживчі властивості ферментованих молочних продуктів / Н.М. Омельченко, В.А. Кучерява, М.С. Рогозинський, О.В. Нечипоренко // Наукові праці Національного університету харчових технологій. – К.: НУХТ, 2018. – Т.24, №5. – С.181-188.  

Переглядів: 201 | Додав: O_o | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar