Головна » 2018 » Листопад » 13 » Результати квесту "Невідомі Чернівці"
11:02
Результати квесту "Невідомі Чернівці"

Успішно завершився VІ краєзнавчий квест "Невідомі Чернівці". Півсотні команд вийшли на старт суботнім ранком. Основу склали учасники гуртків різних профілів обласного центру туризму, але добрі враження про попередні квести роблять свою справу і географія учасників розширюється.

Чернівецький факультет Харківського політеху виставив одразу кілька команд: чотири студентських та дві викладацьких. Компанію та достойну конкуренцію їм у студентській категорії склали команди Чернівецького індустріального коледжу та Буковинського медичного університету.

Одна із наших студентських команд "2Ez4Uz" виборола друге призове місце загально-командного заліку у категорії "Студенти+Open", а команда викладачів BioVIP також розташувалась на другій сходинці
фотоконкурсу "Невідомі Чернівці, afterparty". Дякуємо організаторам за чудову розвагу та знайомство з цікавинками нашого міста, командам суперницям за достойну конкуренцію і вітаємо переможців та усіх учасників квесту з чудовими враженнями та позитивними емоціями.

Більше інформації та фото на сайті організаторів.

Переглядів: 219 | Додав: O_o | Рейтинг: 5.0/4
Всего комментариев: 0
avatar