Головна » 2019 » Травень » 24 » Студентська наукова робота
13:53
Студентська наукова робота
Вже стало доброю традицією, що студенти кафедри представляють результати своїх наукових досліджень на конференціях. Так і цьогорічні бакалаври 4 курсу взяли участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих науковців "Актуальні проблеми сучасної хімії", що відбулася 24 травня 2019 року на факультеті екологічної та техногенної безпеки Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.
На конференції працювали кілька секцій за напрямками: біохімія, біогеохімія, органічна хімія, неорганічна хімія, моніторинг навколишнього середовища, використання хімії в промисловості, сучасні методи і методики викладання хімії та споріднених дисциплін. Нашими студентами була презентована доповідь на тему "Дослідження впливу біохімічних перетворень яблучного сусла на якість сидру, виготовленого із місцевої сировини".
Побажаємо успіхів нашим майбутнім випускникам перед останнім важливим кроком до успішного закінчення навчання за освітнім рівнем "бакалавр", адже попереду їх чекає захист випускних дипломних проектів перед поважною Державною екзаменаційною комісією.
Переглядів: 168 | Додав: O_o | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar